Заправка картриджа Xerox 106R04348


Заправка: 250.00 грн.
Ресурс: 3000 сторінок.
Вага тонера в картриджі: 80 грам.
Час виконання робіт: 20 хвилин.
Гарантія на виконану роботу та матеріали.Детальніше.Данний картридж сумісний з наступними моделями пристроїв:
Xerox 106R04348

Додаткова інформація

При першій заправці картриджа необхідно виконати заміну мікропрограми пристрою. Без заміни подальше використання відпрацьованих картриджів не можливе. Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці опису Вашого пристрою або у менеджера.

Заправка картриджа Xerox 106R04348 виконується нашим сервісним центром за 20 хвилин. Картридж тестується до і після заправки. Це дозволяє виявити запчастини, які відпрацювали свій ресурс, а також перевірити якість виконаної роботи.

Під час заправки картридж повністю розбирається. Видаляється не відпрацьований тонер. Миються ущільнюючі і дозуючі леза. При потребі міняється токопровідне мастило. Заправляється високоякісним тонером для даної моделі картриджа.

Із-за конструктивних особливестей, картридж складається із 2 окремих частин, тож під час заправки необхідно виконувати і чистку Drum секції.

При наявності дефектів друку, разом з картриджем передайте один аркуш. Це дозволить точно визначити що є причиною проблеми, картридж чи пристрій.

Заявлений середній ресурс картриджа вказаний згідно стандартів ISO/IEC 19752 для монохромних лазерних картриджів та ISO/IEC 19798 для кольорових. Виміри виконувалися в лабораторних умовах де враховувалися: тиск, температура, вологість, якість паперу та ін. Для тестування була створена спеціальна тестова сторінка. Тож фактичний показник ресурса буде відрізнятися від тестового.

Вага тонера в картриджі залежить від конструктивних особливостей. Деякі моділі картриджів, що йшли в комплекті з пристроєм, мають меньший бункер для тонера.