Заправка картриджа Samsung MLT-D111S


Заправка: 250.00 грн.
Відновлення: 300.00 грн.
Ресурс: 1000 сторінок.
Вага тонера в картриджі: 60 грам.
Вага картриджа після заправки: 535 - 553 грам.
Час виконання робіт: 20 хвилин.
Гарантія на виконану роботу та матеріали.Детальніше.Данний картридж сумісний з наступними моделями пристроїв:
Samsung MLT-D111S

Додаткова інформація

При першій заправці картриджа необхідно виконати заміну мікропрограми пристрою. Без заміни подальше використання відпрацьованих картриджів не можливе. Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці опису Вашого пристрою або у менеджера.

Заправка картриджа Samsung MLT-D111S виконується нашим сервісним центром за 20 хвилин. Картридж тестується до заправки, щоб виявити несправні запчастини, та після, щоб переконатися у якості виконаних робіт. Якщо необхідно провести заміну запчастин, що вийшли з ладу, то їх вартість погоджується із замовником.

Під час заправки картридж повністю розбирається. Чиститься бункер з відпрацьованим тонером та частинками бумажної пилі. Також видаляється не відпрацьований тонер. Миються ущільнюючі і дозуючі леза. При потребі міняється токопровідне мастило. Заправляється високоякісним тонером для даної моделі картриджа.

При наявності дефектів друку, разом з картриджем передайте один аркуш. Це дозволить точно визначити що є причиною проблеми, картридж чи пристрій.

Заявлений середній ресурс картриджа вказаний згідно стандартів ISO/IEC 19752 для монохромних лазерних картриджів та ISO/IEC 19798 для кольорових. Виміри виконувалися в лабораторних умовах де враховувалися: тиск, температура, вологість, якість паперу та ін. Для тестування була створена спеціальна тестова сторінка. Тож фактичний показник ресурса буде відрізнятися від тестового.

Вага тонера в картриджі залежить від конструктивних особливостей. Деякі моділі картриджів, що йшли в комплекті з пристроєм, мають меньший бункер для тонера.

Вага картриджа після заправки вказана лише для оригінальних картриджів. Залежить від ваги окремих запчастин, тому може відрізнятися від вказаної.