Заправка картриджа Samsung MLT-D101S


Заправка: 250.00 грн.
Відновлення: 300.00 грн.
Ресурс: 1500 сторінок.
Вага тонера в картриджі: 60 грам.
Вага картриджа після заправки: 531 - 538 грам.
Час виконання робіт: 20 хвилин.
Гарантія на виконану роботу та матеріали.Детальніше.Данний картридж сумісний з наступними моделями пристроїв:
Samsung MLT-D101S

Додаткова інформація

Заправка картриджа Samsung MLT-D101S виконується нашим сервісним центром за 20 хвилин. Якщо необхідно провести заміну запчастин, що вийшли з ладу, то їх вартість погоджується із замовником.

Під час заправки картридж повністю розбирається. Чиститься бункер з відпрацьованим тонером та частинками бумажної пилі. Також видаляється не відпрацьований тонер. Миються ущільнюючі і дозуючі леза. При потребі міняється токопровідне мастило. Заправляється високоякісним тонером для даної моделі картриджа.

При наявності дефектів друку, разом з картриджем передайте один аркуш. Це дозволить точно визначити що є причиною проблеми, картридж чи пристрій.

Заявлений середній ресурс картриджа вказаний згідно стандартів ISO/IEC 19752 для монохромних лазерних картриджів та ISO/IEC 19798 для кольорових. Виміри виконувалися в лабораторних умовах де враховувалися: тиск, температура, вологість, якість паперу та ін. Для тестування була створена спеціальна тестова сторінка. Тож фактичний показник ресурса буде відрізнятися від тестового.

Вага тонера в картриджі залежить від конструктивних особливостей. Деякі моділі картриджів, що йшли в комплекті з пристроєм, мають меньший бункер для тонера.

Вага картриджа після заправки вказана лише для оригінальних картриджів. Залежить від ваги окремих запчастин, тому може відрізнятися від вказаної.