Заправка картриджа Brother TN-2075


Заправка: 325.00 грн.
Ресурс: 2500 сторінок.
Час виконання робіт: 20 хвилин.
Гарантія на виконану роботу та матеріали.Детальніше.Данний картридж сумісний з наступними моделями пристроїв:
Brother TN-2075

Додаткова інформація

Заправка картриджа Brother TN-2075 виконується нашим сервісним центром за 20 хвилин. Картридж тестується до і після заправки. Це дозволяє виявити запчастини, які відпрацювали свій ресурс, а також перевірити якість виконаної роботи.

Під час заправки картридж повністю розбирається. Видаляється не відпрацьований тонер. Миються ущільнюючі і дозуючі леза. При потребі міняється токопровідне мастило. Заправляється високоякісним тонером для даної моделі картриджа.

Із-за конструктивних особливестей, картридж складається із 2 окремих частин, тож під час заправки необхідно виконувати і чистку Drum секції.

При наявності дефектів друку, разом з картриджем передайте один аркуш. Це дозволить точно визначити що є причиною проблеми, картридж чи пристрій.

Заявлений середній ресурс картриджа вказаний згідно стандартів ISO/IEC 19752 для монохромних лазерних картриджів та ISO/IEC 19798 для кольорових. Виміри виконувалися в лабораторних умовах де враховувалися: тиск, температура, вологість, якість паперу та ін. Для тестування була створена спеціальна тестова сторінка. Тож фактичний показник ресурса буде відрізнятися від тестового.