Заправка картриджа Samsung ML-D2850B смт. Вільшани

Швидке заправлення картриджа в сервісному центрі Remont-1001 за 15 хвилин з гарантією на виконані роботи. Висока якість у стислий термін. Заправка картриджа Samsung ML-D2850B швидко, зручно, доступно.

Заправка картриджа Samsung ML-D2850B смт. Вільшани

Ресурс : 5000* строрінок
Ціна заправки : 240 грн.
Ціна відновлення : 300 грн.

Для зручності наших клієнтів та друзів доступна заправка картриджа Samsung ML-D2850B в Харкові з кур'єрською доставкою. Це означає, що Вам досить просто зателефонувати до сервісного центру Remont-1001 і кур'єр забере порожній картридж, а поверне вже заправлений. Використовуються витратні матеріали найкращої якості, проводиться очищення від старого тонера та паперового пилу. Тому якісне заправлення картриджа гарантоване кожному клієнту.

Купівля нового картриджа не завжди єдиний вихід, якщо картридж погано друкує, робить пропуски, залишає плями або смуги. Для усунення несправностей необхідно звернутися до сервісного центру Remont-1001 для діагностики та ремонту картриджа Samsung ML-D2850B. Наша мета - якісний друк картриджа!

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

* Заявлений середній ресурс вказаний згідноо стандарту ISO / IEC 19752. Фактичний ресурс може значно відрізнятися в залежності від надрукованих матеріалів та інших факторів.

знижка 35 грн.