Заправка картриджа Samsung CLT-M409S смт. Вільшани

Якісна заправка картриджа Samsung CLT-M409S. Час заправки 15 хвилин. Перевірка якості заправки до та після на тестовому принтері. Великий досвід.

Заправка картриджа Samsung CLT-M409S смт. Вільшани

Ресурс : 1000* строрінок
Ціна заправки : 330 грн.

Для зручності наших клієнтів та друзів доступна заправка картриджа Samsung CLT-M409S в Харкові з кур'єрською доставкою. Це означає, що Вам досить просто зателефонувати до сервісного центру Remont-1001 і кур'єр забере порожній картридж, а поверне вже заправлений. Використовуються витратні матеріали найкращої якості, проводиться очищення від старого тонера та паперового пилу. Тому якісне заправлення картриджа гарантоване кожному клієнту.

Якщо Вам потрібний якісний друк картриджів, завжди є можливість ремонту картриджа Samsung CLT-M409S у сервісному центрі Remont-1001. Ми усунемо дефекти під час друку: крапки, рисочки, смуги, плями на аркуші, пробіли в тексті, повтори зображення. Також допоможемо з проблемою, якщо картридж просипає тонер. Це все привід звернеться до нас за консультацією, діагностикою, ремонтом.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

* Заявлений середній ресурс вказаний згідноо стандарту ISO / IEC 19752. Фактичний ресурс може значно відрізнятися в залежності від надрукованих матеріалів та інших факторів.

знижка 35 грн.