Заправка картриджа Samsung CLT-C406S смт. Вільшани

Якісна заправка картриджа Samsung CLT-C406S. Час заправки 15 хвилин. Перевірка якості заправки до та після на тестовому принтері. Великий досвід.

Заправка картриджа Samsung CLT-C406S смт. Вільшани

Ресурс : 1000* строрінок
Ціна заправки : 330 грн.

Крім послуги 'швидке заправлення картриджа' існує ще й заправка картриджів з кур'єрською доставкою по Харкову. Це дуже зручно. Наш представник забере картридж, а поверне його вже повним у робочому стані. Тому заправка картриджа Samsung CLT-C406S у сервісному центрі Remont-1001 це практично. Гарантуємо якість найкращими витратними матеріалами та професійним підходом до роботи. Кожен картридж ретельно очищаємо від пилу, бруду, вовни та відпрацьованого матеріалу.

Якщо Вам потрібний якісний друк картриджів, завжди є можливість ремонту картриджа Samsung CLT-C406S у сервісному центрі Remont-1001. Ми усунемо дефекти під час друку: крапки, рисочки, смуги, плями на аркуші, пробіли в тексті, повтори зображення. Також допоможемо з проблемою, якщо картридж просипає тонер. Це все привід звернеться до нас за консультацією, діагностикою, ремонтом.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

* Заявлений середній ресурс вказаний згідноо стандарту ISO / IEC 19752. Фактичний ресурс може значно відрізнятися в залежності від надрукованих матеріалів та інших факторів.

знижка 35 грн.