Заправка картриджа Samsung CLP-M300A смт. Вільшани

Якісна заправка картриджа Samsung CLP-M300A. Час заправки 15 хвилин. Перевірка якості заправки до та після на тестовому принтері. Великий досвід.

Заправка картриджа Samsung CLP-M300A смт. Вільшани

Ресурс : 1000* строрінок
Ціна заправки : 330 грн.

Крім послуги 'швидке заправлення картриджа' існує ще й заправка картриджів з кур'єрською доставкою по Харкову. Це дуже зручно. Наш представник забере картридж, а поверне його вже повним у робочому стані. Тому заправка картриджа Samsung CLP-M300A у сервісному центрі Remont-1001 це практично. Гарантуємо якість найкращими витратними матеріалами та професійним підходом до роботи. Кожен картридж ретельно очищаємо від пилу, бруду, вовни та відпрацьованого матеріалу.

Знайти сервісний центр для ремонту картриджа більше не буде проблемою після звернення в Remont-1001. Ми усунемо смуги, крапки на аркуші, розмитий друк, покращимо яскравість друку. Ремонт Samsung CLP-M300A швидко, якісно із гарантією.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

* Заявлений середній ресурс вказаний згідноо стандарту ISO / IEC 19752. Фактичний ресурс може значно відрізнятися в залежності від надрукованих матеріалів та інших факторів.

знижка 35 грн.