Заправка картриджа Samsung CLP-K300A смт. Вільшани

Якісна заправка картриджа Samsung CLP-K300A. Час заправки 15 хвилин. Перевірка якості заправки до та після на тестовому принтері. Великий досвід.

Заправка картриджа Samsung CLP-K300A смт. Вільшани

Ресурс : 2000* строрінок
Ціна заправки : 330 грн.

Якщо Ви побачили під час друку білі смуги на аркуші, це привід звернутися до сервісного центру Remont-1001 для заправки картриджа Samsung CLP-K300A. Звертаючись до нас Ви завжди можете бути впевнені у якісному заправленні картриджа, оскільки всі картриджі проходять очищення. Використовуються витратні матеріали перевірених торгових марок .

Якщо Вам потрібний якісний друк картриджів, завжди є можливість ремонту картриджа Samsung CLP-K300A у сервісному центрі Remont-1001. Ми усунемо дефекти під час друку: крапки, рисочки, смуги, плями на аркуші, пробіли в тексті, повтори зображення. Також допоможемо з проблемою, якщо картридж просипає тонер. Це все привід звернеться до нас за консультацією, діагностикою, ремонтом.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

* Заявлений середній ресурс вказаний згідноо стандарту ISO / IEC 19752. Фактичний ресурс може значно відрізнятися в залежності від надрукованих матеріалів та інших факторів.

знижка 35 грн.