Заправка картриджа Panasonic KX-FAT88A смт. Вільшани

Швидке заправлення картриджа в сервісному центрі Remont-1001 за 15 хвилин з гарантією на виконані роботи. Висока якість у стислий термін. Заправка картриджа Panasonic KX-FAT88A швидко, зручно, доступно.

Заправка картриджа Panasonic KX-FAT88A смт. Вільшани

Ресурс : 2000* строрінок
Ціна заправки : 280 грн.

Для зручності наших клієнтів та друзів доступна заправка картриджа Panasonic KX-FAT88A в Харкові з кур'єрською доставкою. Це означає, що Вам досить просто зателефонувати до сервісного центру Remont-1001 і кур'єр забере порожній картридж, а поверне вже заправлений. Використовуються витратні матеріали найкращої якості, проводиться очищення від старого тонера та паперового пилу. Тому якісне заправлення картриджа гарантоване кожному клієнту.

Іноді заправка картриджа не вирішує усіх проблем. Світлий друк, смуги, плями, точки, повторення зображення - це не всі проблеми з якими Ви могли зіткнутися. Ремонт картриджа Panasonic KX-FAT88A якісно і з гарантією здійснимо в найкоротші терміни.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

* Заявлений середній ресурс вказаний згідноо стандарту ISO / IEC 19752. Фактичний ресурс може значно відрізнятися в залежності від надрукованих матеріалів та інших факторів.

знижка 35 грн.