Заправка картриджа HP Q2612A смт. Вільшани

Що робити, якщо Вам потрібна термінова заправка картриджа? Звертаючись до сервісного центру Remont-1001, Ви можете розраховувати на заправку картриджа HP Q2612A за 15 хвилин.

Заправка картриджа HP Q2612A смт. Вільшани

Ресурс : 2000* строрінок
Ціна заправки : 200 грн.
Ціна відновлення : 200 грн.

Якщо Ви побачили під час друку білі смуги на аркуші, це привід звернутися до сервісного центру Remont-1001 для заправки картриджа HP Q2612A. Звертаючись до нас Ви завжди можете бути впевнені у якісному заправленні картриджа, оскільки всі картриджі проходять очищення. Використовуються витратні матеріали перевірених торгових марок .

Якщо Вам потрібний якісний друк картриджів, завжди є можливість ремонту картриджа HP Q2612A у сервісному центрі Remont-1001. Ми усунемо дефекти під час друку: крапки, рисочки, смуги, плями на аркуші, пробіли в тексті, повтори зображення. Також допоможемо з проблемою, якщо картридж просипає тонер. Це все привід звернеться до нас за консультацією, діагностикою, ремонтом.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

* Заявлений середній ресурс вказаний згідноо стандарту ISO / IEC 19752. Фактичний ресурс може значно відрізнятися в залежності від надрукованих матеріалів та інших факторів.

знижка 35 грн.