Заправка картриджа для Canon i-SENSYS MF8550Cdn смт. Вільшани

Усього 15 хвилин та картридж для Canon i-SENSYS MF8550Cdn буде знову заправлений і в робочому стані. При цьому на наступну заправку буде нараховано знижку. Якість виконаної заправки гарантується багаторічним досвідом.

Заправка картриджа для принтера Canon i-SENSYS MF8550Cdn смт. Вільшани

Ціна заправки : 330 грн.
Ціна відновлення : 400 грн.

Під час друку білі смуги, плями? Закінчився картридж? Швидка та якісна заправка картриджа у Харкові для принтера Canon i-SENSYS MF8550Cdn. Для забезпечення високої якості друку ми використовуємо витратні матеріали перевірених виробників. Також фахівець обов'язково прибирає залишки тонера, паперовий пил і ретельно очищує всі комплектуючі картриджі. Виїзд кур'єра по Харкову передбачає, що наш представник забере і привезе Ваш картридж вже якісно заправлений.

Виконати складний ремонт принтера у Харкові, а також простий ремонт Canon i-SENSYS MF8550Cdn, можна в сервісному центрі Remont-1001. Застрягає папір, залишає плями або смуги на аркуші, не бере папір, принтер видає помилку - це привід звернеться до нас за ремонтом. Також наші фахівці нададуть консультацію та за необхідності запропонують провести профілактику принтера.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

знижка 35 грн.