Заправка картриджа для Canon i-SENSYS MF744Cdw смт. Вільшани

Усього 15 хвилин та картридж для Canon i-SENSYS MF744Cdw буде знову заправлений і в робочому стані. При цьому на наступну заправку буде нараховано знижку. Якість виконаної заправки гарантується багаторічним досвідом.

Заправка картриджа для принтера Canon i-SENSYS MF744Cdw смт. Вільшани

Ціна заправки : 330 грн. за один картридж, без учета стоимости чипа

Швидке та якісне заправлення картриджа в Харкові для принтера Canon i-SENSYS MF744Cdw можливе в сервісному центрі Remont-1001. Також можна скористатися послугою кур'єрської доставки картриджа. У такому разі ми заберемо та привеземо Ваш картридж. Можете бути впевнені у високій якості заправки. Наші фахівці обов'язково вичищають залишки тонера, роблять чищення комплектуючих, мастило. Витратні матеріали використовуються високої якості.

Виконати складний ремонт принтера у Харкові, а також простий ремонт Canon i-SENSYS MF744Cdw, можна в сервісному центрі Remont-1001. Застрягає папір, залишає плями або смуги на аркуші, не бере папір, принтер видає помилку - це привід звернеться до нас за ремонтом. Також наші фахівці нададуть консультацію та за необхідності запропонують провести профілактику принтера.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

знижка 35 грн.