Заправка картриджа для Canon i-SENSYS MF6140dn смт. Вільшани

Усього 15 хвилин та картридж для Canon i-SENSYS MF6140dn буде знову заправлений і в робочому стані. При цьому на наступну заправку буде нараховано знижку. Якість виконаної заправки гарантується багаторічним досвідом.

Заправка картриджа для принтера Canon i-SENSYS MF6140dn смт. Вільшани

Ціна заправки : 25 грн.
Ціна відновлення : 300 грн.

Ви можете замовити заправку картриджів для Canon i-SENSYS MF6140dn з доставкою в офіс. Ми заберемо картридж, а потім привеземо назад вже заправлений. У процесі заправки картридж розбирається повністю. Відбувається його повне чищення від залишків відпрацьованого тонера та пилу. Витратні матеріали використовуються лише перевірених виробників та найкращої якості.

Що робити, якщо зламався Canon i-SENSYS MF6140dn? - звернутися до сервісного центру Remont-1001 будь-яким зручним для Вас чином. Варіантів поломки може бути дуже багато: у принтері застряг папір, якість друку дуже погана, принтер видає помилку, Canon i-SENSYS MF6140dn не бере папір, смуги, плями - це далеко не всі проблеми, з якими нашим фахівцям доводиться стикатися під час ремонтів. Якісний ремонт принтерів у Харкові – це Remont-1001.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

знижка 35 грн.