Заправка картриджа для Canon i-SENSYS LBP613Cdw смт. Вільшани

Усього 15 хвилин та картридж для Canon i-SENSYS LBP613Cdw буде знову заправлений і в робочому стані. При цьому на наступну заправку буде нараховано знижку. Якість виконаної заправки гарантується багаторічним досвідом.

Заправка картриджа для принтера Canon i-SENSYS LBP613Cdw смт. Вільшани

Ціна заправки : 330 грн.

Під час друку білі смуги, плями? Закінчився картридж? Швидка та якісна заправка картриджа у Харкові для принтера Canon i-SENSYS LBP613Cdw. Для забезпечення високої якості друку ми використовуємо витратні матеріали перевірених виробників. Також фахівець обов'язково прибирає залишки тонера, паперовий пил і ретельно очищує всі комплектуючі картриджі. Виїзд кур'єра по Харкову передбачає, що наш представник забере і привезе Ваш картридж вже якісно заправлений.

Що робити, якщо зламався Canon i-SENSYS LBP613Cdw? - звернутися до сервісного центру Remont-1001 будь-яким зручним для Вас чином. Варіантів поломки може бути дуже багато: у принтері застряг папір, якість друку дуже погана, принтер видає помилку, Canon i-SENSYS LBP613Cdw не бере папір, смуги, плями - це далеко не всі проблеми, з якими нашим фахівцям доводиться стикатися під час ремонтів. Якісний ремонт принтерів у Харкові – це Remont-1001.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

знижка 35 грн.