Заправка картриджа для Canon LaserBase MF3228 смт. Вільшани

У нашому сервісному центрі заправка картриджа для Canon LaserBase MF3228 виконується за 15 хвилин у вашій присутності. Всі картриджі проходять подвійну перевірку на якість друку - до та після заправки.

Заправка картриджа для принтера Canon LaserBase MF3228 смт. Вільшани

Ціна заправки : 210 грн.
Ціна відновлення : 200 грн.

Для Вашої зручності завжди доступна послуга заправки картриджа в Харкові з кур'єрською доставкою в офіс або додому для принтера Canon LaserBase MF3228. Наш сервісний центр завжди використовує витратні матеріали найкращої якості, а також ми обов'язково видаляємо використаний тонер з бункера відпрацювання та проводимо повне, ретельне очищення картриджа. Тому якісне заправлення картриджа забезпечене при кожному зверненні. Кур'єрська доставка, це дуже зручно, наш представник приїде забере порожній, а потім привезе заправлений картридж. При зверненні до сервісного центру Remont-1001 доступне швидке заправлення картриджа на принтер Canon LaserBase MF3228.

Що робити, якщо зламався Canon LaserBase MF3228? - звернутися до сервісного центру Remont-1001 будь-яким зручним для Вас чином. Варіантів поломки може бути дуже багато: у принтері застряг папір, якість друку дуже погана, принтер видає помилку, Canon LaserBase MF3228 не бере папір, смуги, плями - це далеко не всі проблеми, з якими нашим фахівцям доводиться стикатися під час ремонтів. Якісний ремонт принтерів у Харкові – це Remont-1001.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

знижка 35 грн.