Заправка картриджа для Brother HL-2170WR смт. Вільшани

При заправці картриджа для Brother HL-2170WR Ви отримаєте знижку на наступну заправку. Час заправки картриджа 15 хвилин. На виконану роботу та матеріали, що використовуються, надається гарантія.

Заправка картриджа для принтера Brother HL-2170WR смт. Вільшани

Ціна заправки : 275 грн.

Для Вашої зручності завжди доступна послуга заправки картриджа в Харкові з кур'єрською доставкою в офіс або додому для принтера Brother HL-2170WR. Наш сервісний центр завжди використовує витратні матеріали найкращої якості, а також ми обов'язково видаляємо використаний тонер з бункера відпрацювання та проводимо повне, ретельне очищення картриджа. Тому якісне заправлення картриджа забезпечене при кожному зверненні. Кур'єрська доставка, це дуже зручно, наш представник приїде забере порожній, а потім привезе заправлений картридж. При зверненні до сервісного центру Remont-1001 доступне швидке заправлення картриджа на принтер Brother HL-2170WR.

Виконати складний ремонт принтера у Харкові, а також простий ремонт Brother HL-2170WR, можна в сервісному центрі Remont-1001. Застрягає папір, залишає плями або смуги на аркуші, не бере папір, принтер видає помилку - це привід звернеться до нас за ремонтом. Також наші фахівці нададуть консультацію та за необхідності запропонують провести профілактику принтера.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

знижка 35 грн.