Заправка картриджа для Brother DCP-1612W смт. Вільшани

У нашому сервісному центрі заправка картриджа для Brother DCP-1612W виконується за 15 хвилин у вашій присутності. Всі картриджі проходять подвійну перевірку на якість друку - до та після заправки.

Заправка картриджа для принтера Brother DCP-1612W смт. Вільшани

Ціна заправки : 240 грн.

Для Вашої зручності завжди доступна послуга заправки картриджа в Харкові з кур'єрською доставкою в офіс або додому для принтера Brother DCP-1612W. Наш сервісний центр завжди використовує витратні матеріали найкращої якості, а також ми обов'язково видаляємо використаний тонер з бункера відпрацювання та проводимо повне, ретельне очищення картриджа. Тому якісне заправлення картриджа забезпечене при кожному зверненні. Кур'єрська доставка, це дуже зручно, наш представник приїде забере порожній, а потім привезе заправлений картридж. При зверненні до сервісного центру Remont-1001 доступне швидке заправлення картриджа на принтер Brother DCP-1612W.

Наш сервісний центр робить ремонт Brother DCP-1612W різного ступеня складності та з гарантією на виконану роботу у найкоротші терміни. Ми можемо усунути проблему якщо: пристрій не бере папір, друкує неякісно або розмито, показує застрягання паперу або взагалі відмовляється друкувати.

Оплату приймаємо як безготівково так і готівкою.

знижка 35 грн.